Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sputnik Igor (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ak by boli nariadenia

Ak by boli nariadenia v zbierke zakonov, nemohli by zmiznut!
 
Hodnoť

 

Ja si ani tak nemyslím, že to "vydieranie" by bolo nejaké nebezpečné (isteže nie hodné akéhokoľvek politika), ale nebezpečné je to, že dal svojim oponentom do rúk jednoduchú a lacnú zbraň. Stačí bojkotovať túto dušičkovú akciu a úplne elegantne bude kreslo premiéra k dispozícii.
 

Nebezpečné je,

Nebezpečné je, že tej "kaše", je už priveľa a je nebezpečné púšťať opraty spravodlivého riešenia, z rúk predčasne. Tu zohrá jeho hra, mačky s myšou, zasa svoju roľu.
 

 

Možno to vydieranie samo o sebe nie je nebezpečné, ale vyhrážanie sa v priamom TV prenose o tom, že občanom, ktorí sa nezúčastnia plošného testovania uvažuje o odobratí niektorých sociálnych výhod, je už poriadne za čiarou. Takéhoto premiéra si má občan vážiť a má mu dôverovať? Ja som v tejto chvíli prestala.
 

 

To mu aj ja vyčítam. Trestať vlastných občanov - to nie je riešenie. Trestom sa nikdy nič nedosiahlo. Je to kontraproduktívne.
 

Máme ho

za trest. Pretože často trepe, aj keď si myslí, že ukľudňuje. Takto trepol heslo, bez prezidentky zapojil armádu, čo bude postávať pred dverami...Tým, že nás sústreďuje na jedno miesto, ohrozuje nás viac. Majú tam chodiť zdravý ľudia? To je nonsens, ak nie sme v ohrade, kde hľadáme podozrivého superprenášača. Na lodi to má význam, ale nie takto!
 

 

Z toho jediného som aj ja trochu na vážkach. Že sa nakopí na jedno miesto v krátkom čase kvantum ľudí. Keby bolo vhodné počasie, mne by to vyhovovalo viac vonku ako niekde vnútri. Však uvidíme, čo sa z toho vykľuje. Igor je proste už taký, jeho nezmeníš.
 

 

No on to potom vysvetlil, že odstúpi vtedy ak mu to neschvália jeho koaliční partneri. To si však už nedovolia po skúsenostiach so Sulíkom aj keď majú na to svoj názor. Zo strany Igorka je to len čistá vypočítavosť, keďže to už raz zobral do vlastných rúk. Ak sa to náhodou podarí, čo je málo pravdepodobné, tak bude mať opäť tromfy v rukách a bude sa môcť chváliť, že opäť sme prví na svete a keď to nevyjde tak vinníkov už má Sulík a všetci ľudia na Slovensku ktorí ho nepočúvajú a treba ich potrestať. On to odstúpenie mal veľmi dobre prešpekulované.
 

 

Do frasa....a čo tu budete mekotať ak sa to podarí?Nájsť tisíc dôodov prečo je to zlé a prečo sa to nepodarí je jednoduché.Urobiť niečo preto aby sa to podarilo na to asi nemáte.A pritom stačí tak málo-veriť a priložiť "ruku" k dielu.Ale ako čítam vaše príspevky tak na to nemáte!
 


Najčítanejšie


 1. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 219
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 131
 3. Andrej Kučeravý: Pieseň pre Igora 82
 4. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 81
 5. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 81
 6. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 67
 7. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 44
 8. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 42
 9. Peter Paulík: Zrútené mosty na Slovensku 39
 10. Eva Meszárosová: Fakty o antigénových testoch 29

Rebríčky článkov


 1. Denis Jacko: Chcel by som byť hodinár
 2. Peter Slivovic: On
 3. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 4. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 5. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 6. Gabo Németh: Láska z kríža
 7. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 8. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 9. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 10. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba


Už ste čítali?