Motivácia

Autor: Miroslav Ferkl | 29.1.2020 o 11:41 | Karma článku: 7,17 | Prečítané:  249x

Včera v našom meste, boli kandidáti z Demokratickej strany, ešte existuje stará značka a osobnosti s príbehom +. Ochladilo sa, nasnežilo, zvýšená vlhkosť a nízka teplota okolo nuly, prejde ľahko pod kožu, o chvíľu sa trasiete.

 

Postál som pri nich, fakt som rozmýšľal, čo ich motivuje, chcieť sa takto po Slovensku triasť od zimy. Oslovovať ľudí osobne a počúvať, že nemajú čas alebo počúvať náhodných sympatizantov, ktorí sa zdôveria aj s najväčšími intímnosťami, akoby ste bol budúci spasiteľ. Ponúkať noviny, knihy, kde sa prezentujete, kto ste, čo je Vaším cieľom a čo bolo Vaším úspechom, ak už máte skúsenosť z parlamentu alebo iného politického života. Stojí to čas, peniaze, možno aj zdravie a možno strácate rodinu. Politika je „besná“, niekto tvrdí, že slušný človek tam nejde. Lebo keď vidíte slušného politika, a on skutočne existuje, tak skoro odhalíte, že je vlastne naivný a príliš mäkký, keď sa pred ľuďmi rozplače.

 

Politik musí byť herec. Musí byť tvrdý, nekompromisný, keď treba a spolupracujúci, keď treba. Musí, čo všetko musí, tu by toho bolo. Lebo keď sa ním stane, pocíti, všetko, čo ľudia vedia vyrobiť. Vidíme, ako sa prevaľujú rôzne prúsery. Že okolo nás sa pohybujú „špecialisti“, na dehonestáciu. Vytrvalo opakujú lži, fabulujú polopravdy a výsledky sa dostavujú, hoci nemusia. Stačí sa ospravedlniť a povedať pravdu, že je všetko inak a odstupujem, už nebudem v politike.

 

Fico sa zastal Danka. Vraj ho novinári vláčia, keď sa prevalilo, jeho nevinné laškovanie so Zsuzsovou. Veď mu doprajme ženu snov, má právo si vybrať, ak sa rozvádza. Veď je chlap!

Verejnosť vraj nezaujíma, že ju zapieral, že vlastne klamal. On vo vysokej funkcii, sa lepí na pochybnú známosť, ktorá javí vysoký erotický potenciál, ktorá môže získať kompromitujúce dôkazy, ktoré ho môžu diskreditovať?!

Bývalý predseda vlády a predseda najsilnejšej strany v prieskumoch pre parlamentnými voľbami 2020, si týmto dovolí poukazovať, že lož je dovolená pracovná metóda.

 

Toto veru nie je žiadna zmena. Čo by sme od strany, ktorá má už toľko afér aj čakali. Naka splašene behá, aby vytvorila nejakú činnosť a vzápätí sú naši ľudia v akcii, že sa nič nedeje, len si polícia plní svoje povinnosti, ale prokurátor to vidí už roky inak. Nič sa nedeje, len divadlo a hra na peklo.

 

Ale som rád, že nie som sám, kto sa konečne definitívne zorientoval v zodpovednej zmene. Peknučká tvár a uhladené vystupovanie, to nespraví, už nás neoklame.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?