Užívateľ nechce zverejniť meno

Autor: Miroslav Ferkl | 27.11.2019 o 16:01 | Karma článku: 2,23 | Prečítané:  732x

Prišla mi dnes ponuka, aby som sa zúčastnil Petície. Včera mi prišla ponuka, aby som investoval do komodít. Predvčerom do akcií alebo novej platformy, možno je to nové meno pre finančnú pyramídu. 

Na pošte ma oslovili, či by som neprispel na onkologického pacienta, povedali mi aj jeho konkrétne meno. To vraj nikomu už nevadí. Prispel som, dali mi smajlíka! Petíciu som podpísal, podpis bol overený a moje meno zverejnené na "barikáde".

Nedávno sme sa zastavili dvaja, čo sa dávajú obvykle do reči, okrem zdvorilostných pozdravov a nič. Vieme o sebe, zamýšľame sa, máme na to podivne vyhradený ranný čas, počas povinnej prechádzky.

Tentoraz padla téma, mäkká téma, empatia, spolupatričnosť. Nad našimi hlavami nás zatiaľ pútala a hádam aj odpútavala od väčších tém, veľká hlava, Boris pomáha!

Včera toho padlo viac, okrem čudne tunelovaného Tiposu, prelomenia veta, vraj aj silou moci, povedal Pele. Padlo aj obvinenie trom známym starcom, po rokoch, už starcom nad hrobom. Ste zodpovední, mali ste drôty dať skôr dole a zložiť zbrane! Nezabíjať alebo nedívať sa na to, keď chodili hlásenia. Niečo robiť! To sa však ľahko povie po tridsiatich rokoch otáľania, keď už ich sila poľavila. A to dokonca pod vtedy vyslovenou hrozbou, že zasiahne Stredná skupina sovietskych vojsk. Nechali nás, pustili nás. Vojská odišli, možno konečne pracovať. Máme tu demokraciu, pluralizmus a každodenný boj o prežitie. To prinieslo zbúranie plota. Musíme si dávať väčší pozor.

Píšeme Petície, chceme voliť, chceme mať stále verejné informácie, sme predsa Republika!!

Odopieranie práva na informácie je trestné, aspoň búranie monopolov, keď Impéria už nikto nestavia. Jedna ríša zla odišla, ale stále nejaká existuje. Aj na Slovensku.

Politici sa boja! Hlavne Tí, čo majú, čo skrývať! Dokonca sa zúfalo pokúšajú svoje kroky utajovať, aj v Parlamente. Fico ma dojal, že vraj opozícia chce využívať Parlament na politický boj. Kde inde, ak nie v parlamente, treba bojovať za občana.

Píšeme Petíciu a bojíme sa! Je to hrozné, koľko ľudí nechce zverejniť svoje meno. Schovávame sa za múry, kde nás nikto nevidí. Nechodíme voliť a necháme plynúť zlo, nech nám kradne naše životy.

Spomeňme na bojového ducha našich otcov, čo kričali od zúfalstva v porobe-Mor ho!

Nebojte sa, oni sa majú čoho báť!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Prirovnávajú ho k Procházkovi. Končí Galko v politike?

Odídenci zo SaS pomohli otvoriť schôdzu.

Proti Kiskovi už existuje tretie video, zatiaľ najkratšie

Kiska tvrdí, že za videami je poslanec Smeru. Podal trestné oznámenie.


Už ste čítali?