Kam smeruje SMER?

Autor: Miroslav Ferkl | 4.12.2015 o 12:20 | Karma článku: 13,58 | Prečítané:  1275x

Vyjadrenia predsedu vlády o právnej žumpe na Slovensku sú staré, sú už doslova otrepané a prežuté. Právo a spravodlivosť však vylučujú tolerovanie takéhoto stavu, ak sa právna žumpa opäť využíva a zneužíva.

Doslova a do písmena sa využíva v praxi každodennej. Poslanci vládnej strany mali už stovky príležitostí ukázať, že to so spravodlivosťou myslia vážne. Pri každej možnosti však príležitosť nevyužijú, hoci ju majú na dosah. Opľúvajú nás nejakými balíčkami, zaškrtávajú po každom pridaní 3,50.-na osobu v tabuľke nejaké okienko, kde dajú svoju reklamnú značku NIKE, že je to vybavené.  Nie je nič vybavené, je to klasické divadlo, potrebný predvolebný marketing.  Zlo žije v právnej žumpe naďalej, či už v podobe podpory budúceho zla alebo minulého. Hlasovanie v parlamente tomu presne zodpovedá. Kto by uhol alebo nebodaj niečo vyniesol z uzavretého kruhu, je z kola von. Stačí sa pozrieť na schválenú kandidátku.

Bezdôvodne opakuje trikrát vedúci. Až som sa zasekol, aké bezdôvodne, čo sa to tu deje, kto to má byť bezdôvodne zaisťovaný. Prečo? Pre dlhé vlasy, rifle alebo že sa ráno zabudol navoňavkovať smradom? Viete, že všetky voňavky sú zriedené koncentráty, ku ktorým si určite nečuchnete. Kto Vám bude smrdieť, môžete ho dať zaistiť a nechať vyviezť, možno aj na neznáme miesto. Už Vás nebude nikto hľadať, lebo to bolo z úradnej moci, vie sa že ste vo vyhnanstve, trebárs na Sibíri. Každý odpor bude asi o chvíľu označený, ako terorizmus. Každý neokúpaný a nevypraný, bude vykázaný čo najďalej od civilizácie, možno mu vezmú aj šnúrky, majú v tom prax aj slušné dôchodky za potieranie vnútorného nepriateľa.

Dnes čítam, ako bola preukázaná teroristická činnosť  pri zabíjaní nepohodlných aj nevinných náhodných ľudí, ktorú organizovala štátna bezpečnosť. Nedávno som čítal, ako oficiálna Pravda a Rudé právo, takéto spôsoby u nás vylučovali, nikoho sme neškolili, na žiadnom programe zmien vlád a vývoze zbraní, nikto sa z Československa nepodielal. Všetci čo na niečo protiprávne prišli, boli verejne hanobení bez možnosti obrany. Masy ľudí boli vyzývané k masovej podpore niečoho, čo nemohli z pochopiteľných dôvodov poznať, bola to do očí bijúca Pravda. Ak náhodou sa nemohol nájsť páchateľ, lebo sa nemohol na príkaz z vyšších miest, veď milión dolárov je slušný balík pri nedostatku valuty, tak sa vždy nájde nejaká „zlatá mládež“ čo za všetko môže, aj za vraždu Cervanovej.

Kam smeruje Smer, keď nepripúšťa žiadny trest za účasť v zločineckom zoskupení, ani zníženie dôchodku za krvavú minulosť a odškodnenie obetí. Nemožno si to inak vysvetliť, len tak, že takto obhajujú svojich zločincov. Zločinci možno pokračujú vo svojej „kariére“ a svojich ochrancov držia pod krkom, aby si mohli rozdeľovať obrovské miliardy za nič nehovoriace riešenia, praktické nezmysly a predražené kilometre ciest.

Nikdy to nie je bezdôvodné, keď Vás zatknú, vždy sú za tým peniaze, prekazený obchod. Urazený „ctihodný“ človek s dlhými nitkami. Vždy je za tým krvavý červený zákon, žiadne ušľachtilé ideály.  Tá červená čiara je už príliš dlhá a zdá sa, že ešte dlho neskončí. Môže to byť katastrofa.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Zabíjali padajúce budovy, medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?