Vlámanie č.3 !

Autor: Miroslav Ferkl | 7.3.2014 o 10:48 | (upravené 7.3.2014 o 11:07) Karma článku: 15,03 | Prečítané:  1353x

Sú to drastické chvíle, keď Vás zobudia v noci z dobrého spánku alarmy, tentoraz hlásil 3 hodiny a 49 minút. Čo sú to za ľudia, čo sa neboja žiadnych prekážok, úspešne strihajú, preliezajú, trhajú kamery, svietidlá, zámky a pánty lomia priam s bravúrou, ktorú museli niekde trénovať. Priatelia za 5 dní 20 000 udalostí, každý deň vlámanie, za bieleho dňa, v noci, nad ránom, v obývanom, neobývanom...dcéra nezostala do rána, musela ísť zavčasu do práce vzdialenej 120km. Možno si zachránila život, že nevidela páchateľovi do očí. Ochrana s pištoľou do minúty pri dome a nikde nikoho!? Iba bezpečnostné svetlo reagovalo, že pohyb tam predsa bol. Hliadka našla vylomené dvere na pivnici. Čo ich tam ešte lákalo, veď si zobrali už všetko víno alebo prišli skontrolovať, či som nedoplnil prípadne zásobu?

Ešte raz sa pýtam, čo sú to za ľudia, čo vedia za minútu utiecť dostatočne ďaleko alebo blízko. Sú to zúfalci, feťáci, najatí „žoldáci“, čo nevedia, že si už všetko odniesli...to dokedy bude trvať táto nebezpečná Hra, ktorá začala 2.2.2014, pokračovala 8.2. k večeru a dnes 7.3.2014 nad ránom, hodinu pred brieždením. Dokedy budem vidieť dennodenne vyberačov mýtneho, rýchlostného, na každom kilometri.. a dokedy nebudem vidieť v noci také isté počty hliadok v každej obci na Slovensku s kamerovým systémom online, ktorý zabezpečí tisícky pracovných príležitostí pre ľudí s postihnutím, ktorí majú postreh a vidia zločin na obrazovke a môžu zasiahnúť a ukľudniť tento národ!?.

Čo sú to za tiene, ktoré sa so súmrakom začínajú rojiť v celej republike? Minule som prešiel 1500km po Slovensku a skoro som desiatich prešiel, čo nenosia žiadne označenie, reflexy, lebo vraj to by ich mohol niekto vidieť, nosia prevažne tmavé a čierne oblečenie, šiltovky, kapucne, aby ste ich nerozoznali ani na kamere s vysokým rozlíšením. Nenechávajú žiadne odtlačky prstov v textilných rukaviciach, nechávajú však stopy po opretí sa na dverách, veľkosť topánky 45, nechávajú krompáče a motyky na mieste činu, nechávajú spúšť, ktorú treba opraviť, upratať, nahradiť. Nechávajú traumatizovaných občanov zavretých doma, čakajúcich na spasenie. Dokonca sa bojí aj pes tri dni vyliezť z búdy, keď minule v noci ťahali prasiatka z chlieva.

Už som zabudol, že mi ukradli tri bicykle, že sa 4x vlámali do zajačinca, 2x do záhradnej chaty, 3x do pivnice, 1x do bytu, keď som v ňom bol sám, stihol utiecť, keď zistil, že niekto je doma. Do tváre som mu videl až o mesiac, vylúpal suseda doktora a prebiehala rekonštrukcia prípadu vo vedľajšom vchode. Ešte mi neskončila prvá udalosť na Rodinnom dome s vysokou škodou, práve včera bol likvidátor na druhej udalosti a už je tu tretia!!! Hádam bolo uzákonené, tri krát a Dosť!!!

Vyzývam Vládu Slovenskej republiky, aby do čela rezortu zodpovedného za tento marasmuz a terorizmus vlastných občanov ukončila, prestala s teatrálnosťou dodatočného zdaňovania, predvolebných výjazdov za lepším vínom a ženičkami v očakávaní sviatku MDŽ a venovala sa ženičkám, ktoré sú okrádané počas spánku, venovala sa chráneniu majetku a áut podpaľovaných na sídliskách a pri domoch občanom, venovala sa Občanom, ktorí sadia stromy, zveľaďujú túto krajinu vytváraním výrobných a kultúrnych  hodnôt, a ktorí očakávajú rýchle ukončenie tejto občianskej nevyhlásenej vojny!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?