Čistič!

Autor: Miroslav Ferkl | 26.11.2013 o 10:31 | Karma článku: 6,05 | Prečítané:  1002x

Je pravdou, že písmo sa dá falšovať, stačí keď sa pozrieme na podpisovanie, 90% ľudí sa nepodpisuje, svoje meno šifrujú. O fotkách dnes ani nehovoriac, podľa potreby, hlavne na skupinách ľudia ubúdajú alebo pribúdajú, dokonca mi nedávno ponúkli program, že osoba sa dá na fotke premiestniť do polohy žiadúcej pre objednávateľa, reč tela, oblečenia nie je zanedbateľná. V súčasnosti mám pocit, že podvodníkov pribúda, falšovateľov života a dejín tiež. Strach z nevyčisteného prostredia pretrváva bez tolerancie, veď pravidlá, sa bežne nedodržujú, keď odborná inštitúcia vyhlási, že je hmla, vždy sa nájde niekto, čo vyhlási, že takmer nebola, čo s tým narobíme, budeme sa brániť, máme toľko sily? 

Čo Vás napadne, ak niekto svoje dielo nazve „Čistič“. Napadne rovnomenný film alebo aj slovenská skutočnosť. Aj u nás sú čističi, zopár poznáme zo súdnych procesov, z novín o čistkách vraj medzi podsvetím, niekde nechali telá a niekde len hlavy a niekde nezostalo nič, tak bola silná explózia. A niektorých poznajú len Tí, čo ich vycvičili, čo je dosť nebezpečné, lebo Tí čo cvičia sú stále vo funkciách a dávajú pokyny, aby stále niekde čistili.  Nedávno sa začalo čistiť na WC pardon to je to normálne čistenie, mal som na mysli VUC, to sa dá ľahko pomýliť, poslali čističa na VUC Banskobystrického kraja, lebo že ten zvolený čistič, to už musí mať vyčistené, aby na nás nič nenašiel, aby sa ľudia nič nedozvedeli, procesne vytvorili dokonca aj čas čistenia (niekde sa dá aj roky čakať a keď sa nedá inak, zvolenému odkážeme, že basta aj tak mám konečné slovo šifrovania pravidiel Ja), nejde to len tak vyčistiť, špina je totiž zažraná, preto odložili sľub novo zvoleného čističa, nemá ešte dôveru vládnej moci a vraj mu ju ani nikto neposkytne, dokonca najvyšší povedal, že tento čistič nemá šancu vyhrať Voľby, dokonca už aj jasne vymedzil, prečo, vie že On neprehráva, využíva iné Sily. Tu sa zastavujem, lebo najvyššia inštancia zrušila Čističovi jeho pôvodnú stranu, práve pre obmedzovanie volebného práva.  

Je po voľbách, zvykajte si. Tieto slová počujeme dosť často pri zmenách, keď sa niekto cíti sebaisto, má podporu voličov. Nedávno som odhadoval počty voličov a počty sa potvrdili, legitimitu v týchto voľbách do VUc dala prakticky jedna pätina a druhé kolo, bolo dokonca slabšie. 80% ľudí je vlastne jedno, kto komu vládne. Dôvod, vždy sa všetko vyčistí, na nič sa nepríde a keď sa príde, existuje kontrolný mechanizmus, že sa osoba stratí v zabudnutí, pustená na slobodu, najčastejšie z procesných dôvodov, preležaných práškov, nepovolených dôkazov, neidentifikovateľných hlasov a tiež je fajn, keď sa cestou dôkaz stratí. Dôvod je nad slnko jasnejší, rozhodujú peniaze, tie dnes predstavujú najvyššiu spravodlivosť (vôbec sa nečudujem, že spravodlivosti zalepili páskou oči - stačí, keď idú cez ruky, nemusíme ich vidieť, ich šuchot a veľkosť je hmatom poznateľná a tie váhy sú tam tiež dobrééé, koľko chcete, toľko vám navážia, teda niekomu určite, beda ak niekto bude robiť prieky), to je ekonomika, ktorú všetci potrebujú, to je krv, bez ktorej si nevieme predstaviť život, to je tá naša tolerovaná spravodlivosť, preto sa rozhodujúce morálne inštitúcie vyhýbajú priamej odpovedi a nebudí ich ani dupot čiernych okovaných čižiem na schodoch vyčistených palácov. Jedného morálne úprimného pošlú do talianskej cely k zabudnutiu a druhého nechajú páchať extrém ďalej, lebo je žiadúci pre mlčiacu väčšinu, dejiny stále potrebujú Kladivo. Jedno sme si už zvolili, teraz neviem Pravou alebo Ľavou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Mexiko ničí ďalšie zemetrasenie, má už 248 obetí

Zabíjali padajúce budovy, medzi obeťami sú aj deti.

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.


Už ste čítali?