Reklama na Prácu.

Autor: Miroslav Ferkl | 21.1.2013 o 18:17 | Karma článku: 5,36 | Prečítané:  650x

Reklama na Prácu, v zavedenej firme s bohatou tradíciou, len 7 krát premenovanou. Volajte píšte mailujte, nemusíte chodiť k nám, číslo je bezplatné, skutočne zadarmo, platíme ho dopredu, aby ste nemali žiadne starosti.

 Opakujeme!

Reklama na Prácu, v zavedenej firme s bohatou tradíciou, len 7 krát premenovanou.

Volajte píšte mailujte, nemusíte chodiť k nám, číslo je bezplatné, skutočne zadarmo, platíme ho dopredu, aby ste nemali žiadne starosti.

Dostávate poradové číslo, budeme sa s Vaším problémom zaoberať. 1-odpoved-obsah o ničom podpis zákaznícka linka, 2-odpoved-obsah o ničom podpis back office, 3-odpoved-obsah o ničom podpis starší konzultant, 4-odpoved-obsah o ničom podpis vedúci útvaru, ...som stále nespokojný, že sa nič nerieši už 5 rokov, posielam ďalší podnet, dostávam odpoveď-V prípade, že ste Vašou správou podali reklamáciu, venujte prosím pozornosť nižšie uvedeným informáciám.

 

 

Prosíme neodpovedajte na túto správu, bola vygenerovaná automaticky.

 

 

Milujeme éru automatov, máme Holdingovú spoločnosť, žiadam Úrad práce o poskytnutie

zoznamu voľných pracovníkov, ktorí majú skončenú základnú školu, nie je nutný ďalší jazyk, stačí materský (vieme sa dorozumieť so svojimi zamestnancami slovensky, česky, poľsky, maďarsky, rusínsky, rómsky, nemecky, anglicky, v skratke hovoríme všetkými aktívnymi dialektami).

Budete pracovať doma, potrebujete prípojku elektriky odhlásenú z poplatkov za TV a R, už tam nedávajú žiadne novinky. Novinky budete práve Vy odpisovať ľuďom, čo majú skutočný záujem o rozvoj našej Vlasti.

Odmena za prácu bude zasielaná každý týždeň na Váš účet vopred riadne zdanená.

Ku odmene poskytujeme po odpracovaní 65 rokov v našej Firme riadnu dovolenku na zotavenie vo výnimočne prekrásnej prírode, ktorú len tak v Európe nenájdete.

Počet voľných pracovných miest je 250.000, dúfame, že to na pokrytie zúfalého stavu nezamestnanosti bude stačiť, ak nie zvýšime výkonnosť pridaním ďalších automatov, kde budeme potrebovať pochopiteľne ďalších servisných pracovníkov bez limitu.

 

Tešíme sa na Vás!

Podpis senior consultant v.r.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňák lákal na byty za symbolické ceny

Asi tretinovú zľavu na byt dostal aj bývalý policajný viceprezident. Jeho nástupca platí v hlavnom meste nájomné 30 eur mesačne.

DOMOV

Flašík chce RTVS premeniť na akciovku (Minúta po minúte)

O post šéfa RTVS zabojuje deväť kandidátov.


Už ste čítali?