Kotleba?

Autor: Miroslav Ferkl | 10.3.2016 o 17:40 | (upravené 11.3.2016 o 7:24) Karma článku: 5,15 | Prečítané:  1316x

Moja reakcia na najnovší príspevok spisovateľa a bývalého politika Jozefa Banáša, uverejnená v Parlamentných listoch v posledných dňoch, na ktorý prichádza množstvo nadšených odoziev a počet voličov pána Kotlebu sa zvyšuje.

Kotleba je stále veľká neznáma, i keď sa už usadil v politike na poste župana banskobystrickej  VUC a viac ako dvestotisíc voličov ho vynieslo do slovenského parlamentu, hoci ešte nezložil sľub?

Reakcií na Váš článok pan Banáš k výsledkom volieb 2016 a vzrast popularity Kotlebu, je požehnane a nie je to vôbec požehnané šťastie. Sú príspevkom k ešte väčším sympatiám k tomuto pánovi a zrejme aj budúcim voličom jeho strany. V roku 1933 sa podobný pán, čo sa netajil v knihe "Môj boj", čo bude robiť, dostal k moci v Nemecku. Jeho kroky sa radikalizovali do funkcie "Vodca", čo náš Kotleba už získal, po vzore z vojnového Slovenského štátu, kde táto funkcia bola uzákonená a nepotrebovala parlament ani ďalšie voľby. Ľudia sa podrobili diktátu moci a disciplninovane pochodovali, jedni do vojny a druhí do plynových komôr. Pripomenme si, že do tých komôr postupne išli Tí, čo ich určil na likvidáciu diabolský plán z konferencie vo Wansee organizovaný Heidrychom, nasledovaní vybranými rasami, chorými, bezvládnymi, deťmi, homosexuálmi, politicky nespoľahlivými, odbojármi a členmi ích vlastných rodín, nevinnými, ale určenými do počtu podľa iniciatívy podriadených úradníkov, žúp, strán, a možno by som dlho ešte neskončil, ked by som spomenul všetky vypálené obce s vyvraždenými občanmi po celej Európe, ako výsledok chorobnej pomsty. Túto apokalypsu si zvolili ľudia, nevediac čo činia. Preto si myslím, pán Banáš, ak nemáte iné úmysly, prosím a žiadam, ako je to v lekárskej prísahe od Hippokrata, len neškodiť!

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štátne mapy za milióny Únia nežiadala, vymyslelo si ich Slovensko

Projekt systému dopravných informácií bol schválený na Slovensku skôr, ako o ňom hovorila Únia.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

TECH

Čili papričky môžu ľuďom predlžovať život

Štúdia naznačuje, že červené čili znižuje úmrtnosť.


Už ste čítali?